O NAS STRONY INTERNETOWE SKLEPY E-COMMERCE COPYWRITING GRAFIKA INTERNETOWA KONTAKT CENNIK PORADNIK

Tworzenie funkcjonalnych
sklepów internetowych Warszawa.

Tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Niezawodny i skuteczny sklep online dla każdego przedsiębiorcy
zdobywaj klientów przez 24/7 aby sprzedać więcej produktów

Potencjał i zalety sklepu internetowego

Logo platformy woocommerce

Własny sklep e-commerce to wygodny i szeroki kanał dystrybucji produktów. Jest również doskonałym uzupełnieniem oferty lokalnego sklepu stacjonarnego. Działając całą dobę na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu docierasz do wielu odbiorców, zainteresowanych Twoją ofertą.

Otrzymujesz estetyczną witrynę z szeregiem funkcjonalności wspomagających sprzedaż w sieci. Indywidualne dostosowanie do Twojej branży i potrzeb klientów sprawi, że w prosty sposób wyeksponujesz produkty, zorganizujesz promocje, obsłużysz płatności a zadowolonym klientom niezwłocznie wyślesz zakupione przedmioty. Oferta każdego sklepu (nie tylko internetowego) skierowana do właściwej grupy docelowej zawsze zdobędzie swoich odbiorców.


Korzyści, które osiągasz dzięki naszej współpracy

Platforma woocommerce

Wordpress WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą e-commerce do budowania biznesu i sklepów internetowych. Dzięki licznym integracjom uzyskujesz dodatkowe funkcjonalności i optymalizujesz codzienną pracę w swoim e-sklepie.

Współpracując z nami zdobywasz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do sprzedaży online bez ŻADNEGO abonamentu ani dodatkowych ukrytych kosztów. Za wykonanie sklepu internetowego płacisz tylko raz. Cena ustalona na etapie koncepcji projektu jest ostateczna i nie podlega modyfikacjom. Zapłacisz raz, ale spodziewaj się długiej i bezpłatnej pomocy w trakcie zakładania e-sklepu. Jesteś pod opieką specjalistów na każdym etapie współpracy oraz po jej zakończeniu.

Zapraszamy przedsiębiorców z Warszawy i okolic oraz z całej Polski. Pracujemy zdalnie a jeśli jest to konieczne możemy spotkać się w Warszawie na Bielanach albo w Łomiankach. Decydując się na budowę sklepu internetowego na wstępie dostajesz bezpłatną wycenę oraz sprecyzowany termin realizacji.

Funkcjonalności Twojego e-sklepu

Panel zarządzania sklepem

Kokpit panelu woocommerce

Intuicyjny panel administracyjny umożliwia Ci łatwą obsługę sklepu z poziomu przeglądarki internetowej. Logując się do swojej platformy, dodasz nowe artykuły w różnych wariantach, dokonasz podziału na kategorie, ustalisz ceny, wprowadzisz rabaty czy zaktualizujesz stan magazynowy. To wszystko osiągniesz za pomocą kliku kliknięć myszką. Jeśli masz przygotowany wcześniej opis i estetyczną grafikę produktu, publikacja w witrynie sklepu zajmie Ci krócej, niż minutę.

Wygodna dostawa przesyłek

Kurier DHL Kurier Poczty polskiej Paczkomaty InPost

Integracja z systemami firm kurierskich ułatwi Ci pracę i przyspieszy proces obsługi realizacji zamówień. W e-commerce to jeden z najważniejszych elementów sprawnie działającego sklepu internetowego. Dzięki temu wygenerujesz etykietę nadawczą w panelu administracyjnym sklepu WooCommerce, a klient będzie śledził swoje zamówienie i przesyłkę. Na uznanie zasługuje operator logistyczny GlobKurier. Działając jako platforma pośrednicząca między firmami kurierskimi a klientami może negocjować atrakcyjne stawki. Oferuje ceny niższe nawet o 70% niż bezpośrednio u przewoźnika.

Obsługa płatności online

Logo Przelewy24 Logo Paypal Logo Payu

Twój sklep internetowy jest wyposażony w moduł, umożliwiający wybór dowolnej formy zapłaty za zakupione przedmioty. Udostępniając klientom e-sklepu korzystanie z płatności online, jesteś pewien, że każdy nabywca bez problemu złoży zamówienie i szybko ureguluje należności. Najpopularniejsze wśród klientów sposoby zapłaty to: Przelewy24, PayU oraz PayPal. Do dyspozycji masz także tradycyjną przesyłkę za pobraniem, przelew bankowy oraz płatność gotówką przy odbiorze.

Integracja z portalami sprzedażowymi

Platforma Allegro Platforma Amazon Platforma Ebay

Jeśli chcesz, możesz połączyć sprzedaż artykułów dostępnych w Twoim sklepie z Allegro oraz innymi portalami sprzedażowymi. Dzięki takiej integracji zarządzasz procesem realizacji zamówień w jednym miejscu. W ten sposób nie tracisz cennego czasu na dodatkowe dodawanie czy edytowanie produktów. Odbywa się to w panelu administracyjnym Twojego sklepu internetowego, który ma intuicyjną nawigację i jest prosty w obsłudze.

Recenzje produktów i ocena sklepu

Logo Trustpilot Logo Ceneo Logo Payu

Dobre recenzje produktów pomogą w promocji sklepu internetowego i sprawią, że niezdecydowani jeszcze klienci dokonają zakupu Twoich artykułów. Pozytywne opinie o sklepie to świetna i darmowa reklama. Pokazują, że Twój e-sklep funkcjonuje i jest często odwiedzany przez użytkowników sieci. Poprzez integracje z platformami wspierającymi marketing internetowy sklep będzie przyjazny dla klientów i zachęcał do zakupu.


Etapy budowy sklepu internetowego

Etapy budowy sklepu internetowego
 • Zaczynamy od wysłuchania Twoich oczekiwań i analizy konkurencji na rynku. Wspólnie tworzymy spójną koncepcję sklepu i omawiamy wszystkie aspekty techniczne. Niezbędna na tym etapie jest właściwa komunikacja. Jeśli poczta e-mail lub telefon nie wystarczą, na terenie Warszawy i Łomianek możemy się spotkać osobiście.
 • Tworzymy wstępny projekt e-sklepu i publikujemy na swoim serwerze pod roboczą nazwą domeny. Wchodząc na tą stronę zapoznasz się z szatą graficzną, zawartością poszczególnych zakładek (np. Strona główna, Kontakt, Oferta, Kategorie produktów) oraz zobaczysz wszystkie zintegrowane funkcjonalności.
 • Uwzględniamy Twoje życzenia i sugestie. Dokonujemy niezbędnych modyfikacji, wprowadzamy kilka pozycji asortymentu, testujemy i optymalizujemy kod strony.
 • Umieszczamy gotowy projekt na docelowym serwerze. Twój sklep zdobywa popularność i wysoko pozycjonuje się w wyszukiwarkach. Tworzymy Ci wizytówkę w Google i czekamy na pozytywną opinię o naszej pracy 🤩.

Odpowiedzi na popularne pytania w e-commerce

 • Ile kosztuje budowa sklepu internetowego?

  Całkowity koszt stworzenia sklepu internetowego w 2023 roku zaczyna się od 3500 złotych i jeszcze nigdy nie przekroczył 6400 zł.

 • Jak długo trwa tworzenie sklepu e-commerce?

  Budowa sklepu internetowego - jak widzisz powyżej - nie jest zbyt kosztownym przedsięwzięciem ale dość czasochłonnym. Typowy czas na stworzenie sklepu e-commerce to 22 - 35 dni.

 • Bezpieczeństwo w sklepie internetowym

  Posiadasz certyfikat bezpieczeństwa SSL szyfrujący połączenia między komputerem kupującego a serwerem. Chroni on transakcje i zabezpiecza przepływające dane osobowe klienta, jego hasła czy numer karty płatniczej.

  Firma hostingowa na bieżąco tworzy Backup, czyli kopię zapasową Twoich danych. W przypadku awarii przywracasz ustawienia za pomocą kopi bezpieczeństwa.

 • Prawa autorskie do Twojego e-sklepu

  Budowę sklepu internetowego dokumentuje Umowa o Dzieło z Przeniesieniem Praw Autorskich. Oznacza to, że po podpisaniu umowy stajesz się właścicielem sklepu i wszystkich materiałów opublikowanych na Twojej witrynie. Sklep stworzony na platformie WooCommerce nie wymaga licencji ani opłat abonamentowych.

 • Bieżące koszty prowadzenia działalności

  Jakie są koszty związane z działalnością gospodarczą i prowadzeniem sklepu znajdziesz w tym poradniku.

>
Ta strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności naszego serwisu. Rozumiem Więcej