O NAS STRONY INTERNETOWE SKLEPY E-COMMERCE COPYWRITING GRAFIKA INTERNETOWA KONTAKT CENNIK PORADNIK

Tworzenie użytecznych
stron internetowych Warszawa.

Tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Atrakcyjna strona internetowa to niezawodna forma
skutecznego przekazu informacji i kreowania wizerunku w sieci

Zdobądź wysoką pozycję w wyszukiwarce i osiągnij swój cel

Korzyści z posiadania strony internetowej

Tworzymy strony internetowe dla marek osobistych, firm i korporacji, artystów, przedstawicieli wolnych zawodów oraz instytucji publicznych i organów administracji państwowej z całej Polski. Doradzamy, jak wykreować niepowtarzalny wizerunek w niewielkim, lokalnym biznesie, placówce samorządu czy globalnej korporacji mającej solidną pozycję na rynku.

Budowa strony internetowej to odpowiednie zadanie dla naszego kreatywnego zespołu z Warszawy. Atrakcyjny wygląd, przemyślana treść oraz najnowsze rozwiązania technologiczne to właściwy krok w kierunku promocji marki, reklamy produktów oraz dotarcia do wielu odbiorców.

Korzyści z własnej witryny internetowej

Strona www gwarantuje widoczność w sieci. Gdy jesteś obecny w Internecie zyskujesz wiarygodność i zdobywasz zaufanie użytkowników. Sekretem sukcesu jest dobre pierwsze wrażenie jakie sprawia Twoja wizytówka, stworzona przez grupę Webstudio z Warszawy. Pozytywny wizerunek i odpowiedź na potrzeby klienta zwiększa ruch na Twojej stronie internetowej. Ma to bezpośrednie przełożenie na renomę Twojej marki i bardzo wysoką skuteczność marketingową a w konsekwencji, odpowiednio wysokie wyniki finansowe.

Zadania stron www skutecznie realizujące Twoją ideę

wizytówka internetowa

Internetowa wizytówka

Doskonałe rozwiązanie kreujące wizerunek osoby lub firmy. Zaprasza użytkownika do odkrycia kolejnych zakładek, w których czekają na niego wszystkie informacje o Twojej firmie. Z naszą pomocą stworzysz najlepszą stronę w swojej branży.

promocja produktu

Strona promocji produktu

Idealny sposób do promowania wyjątkowych nowości. Strony typu landing-page służą budowie postrzegania marki i dotyczą określonej akcji promocyjnej. Tworzone bywają pod konkretną kampanię reklamową produktu albo usługi.

blog internetowy

Internetowa wizytówka

Starannie zaprojektowany blog jest skutecznym narzędziem marketingowym. Opublikujesz na nim najnowsze informacje o swojej marce, wyjaśnisz jak działa Twój produkt lub usługa i dlaczego ktoś powinien to kupić. Stworzymy Ci go tak, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści.

strona oparta na CMS

Strony wykonane w Wordpress

Samodzielnie dodasz i zmodyfikujesz treści w przeglądarce internetowej. Dzięki panelowi administracyjnemu zawartość strony poszerzysz o nowe funkcjonalności. Wordpress jest optymalnym rozwiązaniem gdy chcesz na bieżąco aktualizować zawartość strony.

Działamy zgodnie z najnowszymi obowiązującymi standardami

RODO

Każdy nasz projekt uwzględnia rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO i w pełnym zakresie wywiązuje się z realizacji nałożonego obowiązku informacyjnego.

WCAG 2.1

Projektowane przez nas strony spełniają wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych bez wykluczenia jakiejkolwiek grupy osób niepełnosprawnych.

COPYRIGHT

Po zakończeniu tworzenia projektu, zgodnie z Umową, przenosimy na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe do korzystania i zarządzania serwisem internetowym.

SSL

Certyfikat SSL to gwarancja bezpiecznej wymiany informacji i danych przesyłanych drogą elektroniczną. Standardowo wdrażamy ten protokół w każdej witrynie.

Proste i zrozumiałe zasady współpracy

Zasady współpracy z Webstudio Warszawa

Nie musisz robić niczego samodzielnie. Wszystko robimy za Ciebie. Wspólnie ustalamy jakie elementy muszą znaleźć się na stronie. Doradzamy wybór hostingu, rejestrujemy domenę. Wdrażamy najlepszą technologię wykonania Twojej strony. Ustalamy, jak prezentuje się Twoja branża na tle konkurencji i rynku, na którym działasz. Projekt publikujemy na roboczym serwerze, więc na bieżąco widzisz postęp prac oraz jak wygląda Twoja strona.

Płacisz tylko wtedy, kiedy jesteś w pełni zadowolony. Cena ustalona na początku współpracy jest ostateczna. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z cyklicznym abonamentem ani licencją.

Twoja strona posiada własny, wygodny i intuicyjny panel administracji. Masz szereg możliwości dodawania i edycji treści oraz materiałów graficznych bezpośrednio w przeglądarce internetowej.


Logo Warszawy. Herb miasta Warszawa na 2023 rok.

Na terenie Warszawy, w dzielnicach: Żoliborz, Bielany, Bemowo, w Łomiankach i sąsiednich powiatach, możemy się spotkać by omówić szczegóły projektu, odebrać przygotowane materiały na stronę czy podpisać Umowę o Dzieło z przeniesieniem Praw Autorskich. Umówimy się i przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie czasie. Nie jest to jednak konieczne, bo pracujemy zdalnie w całej Polsce.

Informacje dotyczące budowy stron internetowych

 • Ile kosztuje projekt strony internetowej?

  Wykonanie strony wizytówki z kilkoma zakładkami kosztuje 1900 - 2500 złotych. Strona promocji produktu albo usługi około 800 złotych. Witryna z systemem zarządzania treścią oparta na Wordpress 2500 - 3000 złotych. Cena stworzenia strony internetowej w 2023 roku jest taka sama jak w roku ubiegłym.

 • Ile czasu zajmie budowa strony www?

  Jeśli masz już swoją koncepcję i dostarczysz nam niezbędne materiały (teksty, zdjęcia, filmy), solidne wykonanie strony internetowej zajmie średnio od 9 do 15 dni.

 • Wsparcie techniczne i pomoc w obsłudze strony

  Wszechstronną pomoc oraz wsparcie techniczne otrzymasz zawsze i tak szybko, jak to jest możliwe. Powiesz, co chcesz osiągnąć a my doradzimy Ci jak to zrobić. Z 15 firm, które zdecydowały się na stałą współpracę, 7 jest z nami od ponad 8 lat.

 • Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej?

  Informacje na temat etapów współpracy i przedział czasowy postępów przedstawiony jest na Strona O nas.

 • Jakie materiały na stronę warto przygotować?

  Jeśli już masz swój projekt logo (logotypu), przygotowane teksty, zdjęcia, ewentualnie materiały wideo, to prześlij a wykorzystamy w Twoim projekcie. Jeśli jeszcze niczego takiego nie posiadasz, zrobimy to za Ciebie.

  Na stronie Kontakt, pod formularzem kontaktowym znajdziesz Brief. Większość klientów twierdzi, że mocno pomaga w określeniu cech tworzonej strony. Kliknij i sprawdź.

>
Ta strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności naszego serwisu. Rozumiem Więcej